Našou hlavnou činnosťou  je predaj, doprava a čerpanie betónu v regióne Považia. Betónujeme najviac v okresoch Považská Bystrica /Púchov /Ilava /Bytča /Žilina /Trenčín. V prípade potreby Vám zabezpečíme betón aj za hranicami týchto okresov či regiónu, nakoľko spolupracujeme s viacerými betonárňami.


Naše služby

Spoľahlivý a flexibilný partner pre Vašu stavbu

# Predaj betónu

Len Certifikovaný!

Predávame len kvalitný certifikovaný betón, ktorý spĺňa všetky požadované normy. Všetky materiály z ktorých sú betóny vyrábané, spĺňajú všetky potrebné náležitosti. V letných mesiacoch sa používajú spomaľovacie prísady a cement vhodný pre použitie v teplom počasí, ktorý má za úlohu pomalší nábeh pevnosti.  Naopak v zimných mesiacoch sú používané urýchľovacie prísady, teplá voda a cement vhodný   pre použitie v chladnom počasí, ktorý má za úlohu rýchlejší nábeh počiatočnej pevnosti betónu.

# Doprava betónu

Aj domiešavače s pohonom 6x6...

Betón dopravujeme domiešavačmi s kapacitou 5, 7 a 9m3

Do ťažšie prístupných terénov máme k dispozícií domiešavače s pohonom 6x6. 

Dovezieme Vám aj suchý alebo zavlhnutý betón na aute s vyklápacou korbou. 

# Čerpanie betónu

Čerpanie až do vzdialenosti 60 metrov


Čerpanie zabezpečujeme vlastnou betónpumpou s dosahom výložníka až 28 metrov a kapacitou domiešavacieho bubna až 7 m3. 

Taktiež čerpáme betón aj so sóločerpadlom, ktoré má dosah výložníka 36 m. 

V prípade potreby zákazníka vieme zabezpečiť aj čerpadlo (betónpumpu) s dlhším dosahom výložníka až do 56 m. 

Pracujeme aj s malým piestovým čerpadlom, ktoré je vhodné najmä do ťažko prístupných terénov a cez oceľové potrubia čerpá betón až na vzdialenosť 60 m.

NÁŠ PRÍSTUP

Našim hlavným cieľom je poskytnúť čo najkvalitnejšie služby v oblasti betónovania. Obhliadky stavieb a poradenstvo robíme pre našich zákazníkov zdarma.

Betón pre všetko a všetkých :-)

Sme tu pre drobných aj väčších stavbárov. Naše služby plníme vždy s maximálnym dôrazom na spokojnosť zákazníka. Sme pripravení plniť požiadavky aj tých najnáročnejších. Betónujeme základy, tvárnice, základové dosky, stropné dosky, vence, ploty, oporné múry, terasy, schodiská, potery, priemyselné podlahy, bazény, obrubníky a všetko na čo si len pri betóne spomeniete...

Sme na Vašej stavbe načas

Snažíme sa plniť naše služby načas a v dohodnutom termíne. Ak sa nám to nepodarí, napr. v prípade technickej poruchy, vždy so zákazníkom operatívne komunikujeme. 

Zabetónujeme Vaše sny o bývaní